DROPPEDCREW Tuning Meet 9*

DROPPEDCREW Tuning Meet 9*

by
46 46 people viewed this event.
Free

Ahojte po roku sme tu opäť a na vás čaká 9. ročník charitatívneho tuning zrazu, ktorý sa bude konať opäť na námestí Generála Milana Rastislava Štefánika v Topoľčanoch.
Droppedcrew v spolupráci s mestom Topoľčany, vás srdečne pozývajú na krásne strávenú sobotu, v krásnom prostredí za spoločnosti nádherne upravených, nízkych, hudbou nadupaných áut a príjemných ľudí. Počas akcie je pripravený program a súťaže pre návštevníkov.
Príďte účasťou podporiť tento projekt, ktorý je dôkazom, že tuning nie je len o nelegálnych pretekoch a nedovolených úpravách, rýchlych a hlučných jazdách, ale že sme ľudia, ktorí chceme aj nezištne pomáhať. Preto tento zraz bude mať charitatívny zámer, výťažok z tejto akcie nepôjde do peňaženiek organizátorov, ale pôjde na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.
Tento rok sme sa rozhodli pre Kristiana .
Kristiánko sa narodil 9.4.2009 v Topoľčanoch. Bohužiaľ hneď pri pôrode nastali veľmi ťažké komplikácie. Narodil sa nám veľmi ťažko pridusený skoro mŕtvy. Zabojoval o svoj život, ale bohužiaľ mozoček mu zostal veľmi vážne poškodený. Už po narodení a stabilizovaní sme začali cvičiť. Absolvovali sme rôzne rehabilitačné pobyty. Jeho hlavná diagnóza je DMO – spastickákvadruparéza prevažne vľavo s dystonickými prejavmi. Celý jeho život ho sprevádzajú rehabilitácie. Napriek tomu, že je ležiaci je veľmi vnímavý a vysmiaty chlapček. Momentálne má 15 rokov a postupne sa mu pridružovali ďaľšie diagnózy ako epilepsia, ťažká skolióza a operácie šliach na nohách. V súčastnosti bojujeme aj s kŕmením a hrozí, že mu bude zavedený peg na kŕmenie. Ako pribúdajú roky jemu, pribúdajú roky aj nám rodičom a aj naše zdravotnéproblémy. Ja otec som na invalidnom dôchodku z dôvodu ťažkého onkologického ochorenia. Manželka Aďka je na opatrovateľskom príspevku a už aj ona má zdravotné problémy najmä s chrbticou. Je to ťažké po všetkých stránkach najmä po finančnej stránke. Rehabilitácie a rehabilitačné pomôcky, ktoré mu uľahčujú život sú finančne veľmi náročné a bez dobrých ľudí by sme to nezvládali. Máme ešte jednu 13ročnú slečnu Líviu, ktorá sa nám snaží veľmi pomáhať. Veľmi pekne Vám ďakujeme, že ste sa rozhodli pre našu rodinku. Ste zlatí ľudia s dobrým srdiečkom, ktorí vedia pomáhať. Ďakujeme.
Po minulé roky sme pomohli Markovi, Leuške, Dávidkovi, Matejovi, Eliške, Amélii, Dankovi a Oliverovi tak sa poďme pokúsiť tento rok pomôcť Kristiánovi 😊.
Insta: instagram.com/droppedcrew_official
_____________________________________
Keďže nechceme nikoho obrať o možnosť ukázať svoje auto spravili sme to nasledovne.
Zraz bude rozdelený do dvoch sektorov A-profi a B-amatér.
V sektore A budú nami vybraté autá z mailu v počte cca 120 áut a v sektore B budú všetky ostatné. To znamená že vítaný je každý ale platí, kto skôr príde bude mať lepšie miesto, pretože kapacita je obmedzená na cca 220 áut. Aby sme predišli parkovaniu ako pri tescu.
‼️‼️ A ZMENA oproti minulým ročníkom‼️‼️ Aj tento rok sme sa rozhodli oceniť zvlášť autá v sektoroch
TOP 20 – sektor A-profi
TOP 5 – sektor B-amatér
!!! Do sektoru A-profi je potrebné poslať registráciu !!!
Do 7.7.2024. V tvare meno-auto-popis-3x foto
Kto chcete napíšte aj váš instagram
Na mailovú adresu ⬇️
droppedcrew_sk@centrum.sk
Prvé odpovede na mail sa začnú posielať od 1.2.2024 📨
POZOR❗❗❗ Zraz sa koná na námestí v pešej zóne, takže gumovanie a podobné výstrelky sú prísne zakázané! Po ceste cez mesto Topoľčany dodržujte pravidlá cestnej premávky, aby ste neprišli zbytočne o papiere alebo nedostali pokuty.
O papanie 🍔🌭 a pitie 🥃🥤 sa postarajú okolité podniky a potraviny. K dispozícii budú verejné WC. Odpadky poprosíme vyhadzovať do smetných košov.
Dobrovoľné Vstupné 💶: (10+ €/auto)
(všetky eurá pôjdu na pomoc pre vybrané dieťa)
Program:
Show and Shine 🚘🚗
Držanie kolesa na čas 💪🏻⏱️
Pitie pol litra piva na čas 🍺⏱️
Slalom na táčkach (fúriku) 🤠
Divácke hlasovanie 👫👭👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦🗣️
Časový harmonogram bude oznámený priebežne podľa situácie a hlavne počasia.
Príchod účastníkov od 9:00 do 13:00, potom začíname so súťažami tak, aby ste sa stihli prihlásiť.
❓Ak budú nejaké otázky kľudne píšte do udalosti, odpovieme.❓
Tešíme sa na vás.

To register for this event please visit the following URL: https://www.facebook.com/events/649023343857389/ →

 

Date And Time

2024-07-07 @ 09:00 AM to
2024-07-07 @ 06:00 PM
 

Event Types

Share With Friends